O pivovaru

V nádherné, pečlivě zrekonstruované historické budově v centru Brna jsme otevřeli mimořádný komplex: luxusní hotel, wellness, špičkovou restauraci… a minipivovar.

Na třínádobové varně české výroby pro Vás vaříme pivo všech stylů a chutí, co jich na světě je. Vaříme výhradně z nejlepších surovin na trhu a s maximálním možným podílem ruční práce. Nic neurychlujeme, moderní technologie nám pomáhá pouze tam, kde to není na škodu kvalitě.

Co je to řemeslné pivo? Takové, které jsme ničím neurychlili. Takové, které nevařil předem naprogramovaný počítač, ale sládek, který do svého piva vložil kus své duše. Takové, které nikdy není úplně stejné, které Vás vždycky něčím překvapí a Vy si prostě musíte dát ještě jedno. Pivo, za kterým stojí poctivé řemeslo, na kterém se nešetřilo surovinami ani prací lidských rukou. Pojem Brněnské pivo pro nás není jen prázdná marketingová značka, je to zdroj hrdosti a závazek.

Má krásnou barvu a nádherně voní, protože do něj sypeme jen ten nejlepší chmel, žádné náhražky. Má chuť! Takovou, jako mělo poctivé pivo dřív, kdy ještě neexistovaly moderní technologie, díky kterým je obří pivovar s pivem hotov pomalu za týden. Má lehký zákal, protože není filtrované a tak je ještě chutnější a dokonce zdravé. Stojí nám to za to, i když vyžaduje mnohem více péče. Na pivovarskou tradici města Brna jsme náležitě pyšní. Právo vařit pivo získalo Brno už v roce 1243, tedy skoro před osmi sty lety!

Dávno jsou pryč doby, kdy brněnské hospody okupovaly výhradně značky nadnárodních koncernů se svými unifikovanými pivy, které jsou jen odleskem dávné slávy. Řemeslné pivo má svůj charakter a poznáte ho na první napití. Každým rokem v Brně spotřeba řemeslného piva stoupá a my jsme se k tomuto proudu hrdě připojili.

Vychutnejte si řemeslné pivo z brněnského EFI pivovaru přímo u nás v pivovarské restauraci v centru Brna, nebo si ho objednejte na efishop.cz

 

 

REZERVACE STOLU

Rezervacni formular

EFI Pivovar & Hostinec
Nám. 28. října 1903/23, 602 00 Brno‑střed
Provozní doba: po-ne 7-23
Telefon: 515 557 515
E-mail: [email protected]